WA Teremíjász Országos Bajnokság

Vasárnap került megrendezésre a Szigetszentmiklósi sportcsarnokban a WA terem OB.

Egyesületünkből U21 korcsoportban Tar Ferenc Milán, U18 korcsoportban Gábor Dávid Alex állt lőállásba. Feri a több hónapja tartó iskolai leterheltség mellett is vállalta a versenyt, de a kevés edzésszám miatt hamar erőnléti problémák mutatkoztak, ami gyorsan megmutatkozott a mozgáson és a pontosságon is. Teljesítménye hullámzó lett, így rangsoroló eredménye a negyedik helyre volt elég. Kiesős küzdelme sem sikerült magabiztosabban, így Feri az ötödik helyen zárta a versenyt.

Alex rangsorolóban nyújtott teljesítménye már jobb volt, mint az első versenyén, nyugodtabban kezelte a helyzetet, pontszáma a második helyre volt elég. Látszik, hogy a sorozatai kiegyensúlyozottabbak voltak, de még becsúsztak gyengébb körök is. Első kiesős versenyét magabiztosan 7-1-re hozta. Második párbaja már szorosabban alakult. 4-2-es vezetésről egyenlített ki ellenfele (4-4, 5-5), és a szétlövésben is pontosabbnak bizonyult. Alex a bronzéremért lőhetett tovább, amit 7-3-ra megnyert, így az első OB versenyén büszkén állhatott a dobogó harmadik fokára.

Izgalmas meccsek voltak, büszkék vagyunk rátok!